Wielkość czcionki: A A A Kontrast:


Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr.5 w Katowicach

Uniwersyteckie Centrum Okulistyki i Onkologii

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny

Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

ul. Ceglana 35
40-514 Katowice


CENTRALA (informacja) tel. +48 32 35 81 200  
 

Dyrektor: DARIUSZ JORG

Sekretariat
tel. 32 35 81 460, fax. 32 25 18 437
e-mail: sekretariat@szpitalceglana.pl

adresul. Ceglana 35, 40-952 Katowice
centrala: tel. 32 35 81 200 


p.o. Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa 
prof. dr hab. n. med. Ewa Mrukwa-Kominek
tel. 32 35 81 210


Zastępca Dyrektora ds. Ekonomiczno-Gospodarczych
Renata Kantczak
tel. 32 35 81 210
e-mail: rkantczak@szpitalceglana.pl


Zastępca Dyrektora ds. Pielęgniarstwa
Jolanta Sikora-Kałużna
tel. 32 3581 430
e-mail: jsikora@szpitalceglana.pl


Izba Przyjęć
p.o. Pielęgniarki Oddziałowej
Agnieszka Rogoń
tel. 32 3581 497
e-mail: arogon@szpitalceglana.pl


Dział Zamówień Publicznych
Andrzej Rechowicz
tel. 32 3581 332, fax. 32 3581 432
e-mail: zp@szpitalceglana.pl


Główny Księgowy
Krystyna Niezgoda
tel. 32 3581 331
e-mail: k.niezgoda@szpitalceglana.pl


Dział Finansowo-Księgowy
Beata Paszkowska
tel. 32 35 81 402, 32 35 81 381
e-mail: ksiegowosc@szpitalceglana.pl


Dział Spraw Pracowniczych, Socjalnych i Organizacyjno-Prawnych
Anna Hermanowicz
w sprawach organizacyjno-prawnych:
tel. 32 35 81 338  e-mail: ahermanowicz@szpitalceglana.pl


w sprawach personalnych:
tel. 32 35 81 351  e-mail: kadry@szpitalceglana.pl

 

Dział Administracyjno-Gospodarczy
Irena Szymura
tel. 32 35 81 433
e-mail: iszymura@szpitalceglana.pl


Dział Rozliczeń i Dokumentacji Medycznej
Renata Wachowicz
tel. 32 3581 405, 32 3581 251, 32 3581 360
e-mail: rwachowicz@szpitalceglana.pl

 

W sprawach dotyczących dokumentacji medycznej:
tel. 32 3581 228
e-mail: poczta@szpitalceglana.pl

 

Pełnomocnik Dyrektora ds. Jakości
Agnieszka Szewczyk
tel. 32 35 81 346
e-mail: aszewczyk@szpitalceglana.pl


Dział Remontów, Inwestycji i Obsługi Technicznej
Krzysztof Durbacz
tel. 32 35 81 415
e-mail:                   kdurbacz@szpitalceglana.pl

Archiwum
Agnieszka Lasota
tel. 32 3581 252


Inspektor ds. BHP i P.Poż.
Zdzisław Dradra
tel. 32 3581 240


Dział Informatyki
Urszula Rytel
tel. 32 35 81 352
e-mail: informatyka@szpitalceglana.pl


Dział Aparatury i Techniki Medycznej
Bożena Trzęsimiech
tel. 32 35 81 216
e-mail: b.trzesimiech@szpitalceglana.pl


Apteka Szpitalna
Ewa Baronowska-Krzanowska
tel. 32 3581 204
e-mail: apteka@szpitalceglana.pl


Laboratorium
Ewa Soblik-Górowska
tel. 32 35 81 282, 32 35 81 225
e-mail: lab@szpitalceglana.pl


Centralna Sterylizacja
Jolanta Sochowska
tel. 32 3581 330


Zespół Kontroli Zakażeń Szpitalnych
lek. Mariusz Ciszewski
tel. centrala 32 35 81 200


Specjalista ds. epidemiologii
Anetta Mienkina
tel. 32 35 81 388


Dział Higieny Szpitalnej
Alicja Guz
tel. 32 3581 389